http://had.ee/booking/meriton_8e8394ad2dfd2cab6068a4e7bbcdc64e/
LesMills

BodyPump®

BodyPump on on muusika saatel toimuv lihasvastupidavuse treening, milles kasutatakse spetsiaalselt vaid Body Pump treeningule omaseid kange ja ketaste komplekte. Kangi raskusi saab valida vastavalt soovile ja treenituse astmele. BodyPump treeningtunni jooksul tehakse levinumaid baasharjutusi nagu väljaastekükk, rinnalt surumine ja jõutõmme. Seeriate kaupa töötatakse läbi kõik suuremad lihasgrupid, samal ajal tõstes nende toonust ja vastupidavust, kiirendades metabolismi. Les Mills Body Pump sobib suurepäraselt nii algajatele kui edasijõudnutele.

BodyCombat®

BodyCombat on aeroobne treeningtund, milles lühikeste liikumiskombinatsioonide abil arendatakse tõhusalt üldist füüsilist vormi ja vastupidavust. Les Mills BodyCombat treening keskendub erinevate käe - ja jalalöökide harjutamisele ilma keerulise koreograafiata. Body Combat tund on kombineeritud erinevatest võitluskunstide elementidest: Tai poks, kung fu, karate, kickbox, kus treeningu lõpus treenitakse kõhu- ja käelihaseid. Tegemist on tõhusalt kaloreid põletava tunniga, mis annab võimaluse negatiivsed tunded välja elada kedagi reaalset kahjustamata. Treenitakse tasakaalustatult ning mitmekülgselt nii üla - kui alakehalihaseid, kehavalitsemist, tasakaalu, keha keskosa fikseerimist, arendatakse koordinatsiooni ja reaktsioonikiirust.

BodyBalance®

BodyBalance on suurepärane segu joogast, tai chi ja Pilatese treeningust, mis arendab keskendumist ja rahustab. Meeldiva ja rahuliku muusika saatel arendab BodyBalance vastupidavust ja painduvust.
Body Balance tugevdab kõhu- ja seljalihaseid, muudab kogu keha sitkemaks ja painduvamaks, parandab liikuvust ja tasakaalu, vähendab stressi ja pingeid, parandab rühti, suurendab keskendumisvõimet ja vaimset tunnetust. Täpselt nagu kõikides LesMills süsteemi programmides, vahetuvad BodyBalance harjutused ja muusika iga kolme kuu tagant.