Uuri lähemalt ja broneeri trenn
http://had.ee/booking/meriton_8e8394ad2dfd2cab6068a4e7bbcdc64e/
LES MILLS®

BODYPUMP®

BODYPUMP® on muusika saatel toimuv lihasvastupidavuse treening, milles kasutatakse spetsiaalselt vaid BODYPUMP®  treeningule omaseid kange ja ketaste komplekte. Kangi raskusi saab valida vastavalt soovile ja treenituse astmele.  BODY PUMP® treeningtunni jooksul tehakse levinumaid baasharjutusi nagu väljaastekükk, rinnalt surumine ja jõutõmme. Seeriate kaupa töötatakse läbi kõik suuremad lihasgrupid, samal ajal tõstes nende toonust ja vastupidavust, kiirendades metabolismi. Les Mills BODY PUMP® sobib suurepäraselt nii algajatele kui edasijõudnutele.

BODYCOMBAT®

BODYCOMBAT® on aeroobne treeningtund, milles lühikeste liikumiskombinatsioonide abil arendatakse tõhusalt üldist füüsilist vormi ja vastupidavust. BODYCOMBAT® treening keskendub erinevate käe - ja jalalöökide harjutamisele ilma keerulise koreograafiata.  BODY COMBAT® tund on kombineeritud erinevatest võitluskunstide elementidest: Tai poks, kung fu, karate, kickbox, kus treeningu lõpus treenitakse kõhu- ja käelihaseid. Tegemist on tõhusalt kaloreid põletava tunniga, mis annab võimaluse negatiivsed tunded välja elada kedagi reaalset kahjustamata. Treenitakse tasakaalustatult ning mitmekülgselt nii üla - kui alakehalihaseid, kehavalitsemist, tasakaalu, keha keskosa fikseerimist, arendatakse koordinatsiooni ja reaktsioonikiirust.

BODYBALANCE®

BODYBALANCE® on suurepärane kooslus joogast, tai chi ja Pilatese treeningust, mis arendab keskendumist ja rahustab. Meeldiva ja rahuliku muusika saatel arendab BODYBALANCE® vastupidavust ja painduvust.
BODYBALANCE® tugevdab kõhu- ja seljalihaseid, muudab kogu keha sitkemaks ja painduvamaks, parandab liikuvust ja tasakaalu, vähendab stressi ja pingeid, parandab rühti, suurendab keskendumisvõimet ja vaimset tunnetust. Täpselt nagu kõikides LES MILLS® süsteemi programmides, vahetuvad  BODY BALANCE® harjutused ja muusika iga kolme kuu tagant.

CXWORX®

CXWORX® on lihtne ja tõhus treening tugevate kõhu- ja seljalihaste saavutamiseks. Dünaamiline kõhu, tuharapiirkonna ja selja treening paneb Teid end tugevamana tundma ja annab heaolutunde.

BODYSTEP®

BODYSTEP® on lihtne, atleetlik ja tujutõstev intervalltreening, millest on kaks eri versiooni - Classic ja Athletic. Kasutate reguleeritava kõrgusega step-pinki ja treenite innustava muusika saatel, mis tõstab pulsi maksimumini.