Uuri lähemalt ja broneeri trenn
http://had.ee/booking/meriton_8e8394ad2dfd2cab6068a4e7bbcdc64e/
LES MILLS®

BODYPUMP®

BODYPUMP® on muusika saatel toimuv lihasvastupidavuse treening, milles kasutatakse spetsiaalselt vaid BODYPUMP®  treeningule omaseid kange ja ketaste komplekte. Kangi raskusi saab valida vastavalt soovile ja treenituse astmele.  BODYPUMP® treeningtunni jooksul tehakse levinumaid baasharjutusi nagu väljaastekükk, rinnalt surumine ja jõutõmme. Seeriate kaupa töötatakse läbi kõik suuremad lihasgrupid, samal ajal tõstes nende toonust ja vastupidavust, kiirendades metabolismi. BODYPUMP® sobib suurepäraselt nii algajatele kui edasijõudnutele.

BODYCOMBAT®

BODYCOMBAT® on aeroobne treeningtund, milles lühikeste liikumiskombinatsioonide abil arendatakse tõhusalt üldist füüsilist vormi ja vastupidavust. BODYCOMBAT® treening keskendub erinevate käe - ja jalalöökide harjutamisele ilma keerulise koreograafiata.  BODYCOMBAT® tund on kombineeritud erinevatest võitluskunstide elementidest: Tai poks, kung fu, karate, kickbox, kus treeningu lõpus treenitakse kõhu- ja käelihaseid. Tegemist on tõhusalt kaloreid põletava tunniga, mis annab võimaluse negatiivsed tunded välja elada kedagi reaalset kahjustamata. Treenitakse tasakaalustatult ning mitmekülgselt nii üla - kui alakehalihaseid, kehavalitsemist, tasakaalu, keha keskosa fikseerimist, arendatakse koordinatsiooni ja reaktsioonikiirust.

BODYBALANCE®

BODYBALANCE® on suurepärane kooslus joogast, tai chi ja Pilatese treeningust, mis arendab keskendumist ja rahustab. Meeldiva ja rahuliku muusika saatel arendab BODYBALANCE® vastupidavust ja painduvust.
BODYBALANCE® tugevdab kõhu- ja seljalihaseid, muudab kogu keha sitkemaks ja painduvamaks, parandab liikuvust ja tasakaalu, vähendab stressi ja pingeid, parandab rühti, suurendab keskendumisvõimet ja vaimset tunnetust. Täpselt nagu kõikides LES MILLS® süsteemi programmides, vahetuvad  BODYBALANCE® harjutused ja muusika iga kolme kuu tagant.