Uuri lähemalt ja broneeri trenn
http://had.ee/booking/meriton_8e8394ad2dfd2cab6068a4e7bbcdc64e/
Intensiivne & tõhus

BodyTransform
BodyTransform on üldfüüsiline treeningtund, kus intervallidena vahelduvad harjutused nii lihasjõu kui vastupidavuse arendamiseks. Bodytransform tunnis pakub treener harjutusi sooritades erinevaid tasemeid, kus igal ühel on võimalik jääda just sinna tasemele, kus sooritusel säilib õige tehnika. Tund sobib nii algajatele kui edasijõudnutele just seetõttu, et igaüks saab kujundada sellise intensiivsusega treeningtunni, nagu soovib. Treeningus kasutatakse erinevaid vahendeid, sealhulgas oma keha raskust.
Bodytransform- tõhus terve keha treening ning suurepärane väljakutse Sinu kehale!

Ringtreening
Ringtreening on intensiivne ja tõhus treening nii algajale kui ka edasijõudnud harrastajale. Harjutusi tehakse nn. jaamades, kus igas jaamas on tegemist uue harjutusega. Tund koosneb harjutuse tutvustamisest ning põhiosast, kus ühte harjutust sooritatakse järjest 1 minut, mille järel liigutakse järgmise harjutuse juurde. Harjutuste tegemisel saab igaüks valida endale sobivate raskustega vahendid ning teha harjutusi omas tempos - muusika on selles tunnis taustaks, mitte tempo hoidjaks. Ringtreening on suurepärane vaheldus jõusaalitreeningule!

TRX®Cardio
TRX®Cardio treening on tõhus väljakutse Sinu kehale, kus TRX® harjutused vahelduvad intensiivsete harjutustega vastupidavuse arendamiseks. TRX® Suspesion Trainer on USA mereväes leiutatud treeningvahend, millega treenides kasutatakse harjutuste läbiviimisel raskusena omaenese keharaskust. TRX® võimaldab teha ohutult rohkem kui 70 harjutust jõu, paindlikkuse, tasakaalu ja liikuvuse parandamiseks. TRX® treening on suurepärane võimalus neile, kes soovivad täiustada treeningkava või hoopis leida vaheldust tavapärastele rühmatreeningutele ja jõusaalitreeningutele.

TRX®Ringtreening

TRX®Ringtreening on intensiivne ja tõhus treening edasijõudnud harrastajale. Tund algab soojendusega, milleks kasutatakse jõusaalis olevaid kardioseadmeid. Tunni põhiosa on üles ehitatud ringtreeningu põhimõttel, kus harjutusi sooritatakse 1 minut. Treeningu aitavad mitmekülgsemaks muuta funktsionaalsed treeningvahendid: TRX®, step-pink, Bosu, kummilint, hantlid, topispall, fit-pall, raskuskott, võimlemiskepp, tasakaaluplaat jpm. TRX®Ringreening on keha mitmekülgselt arendav ja üllatus Su kehale!