Uuri lähemalt ja broneeri trenn
http://had.ee/booking/meriton_8e8394ad2dfd2cab6068a4e7bbcdc64e/
Intensiivne & tõhus

BodyTransform
BodyTransform on üldfüüsiline treeningtund, kus intervallidena vahelduvad harjutused nii lihasjõu kui vastupidavuse arendamiseks. Bodytransform tunnis pakub treener harjutusi sooritades erinevaid tasemeid, kus igal ühel on võimalik jääda just sinna tasemele, kus sooritusel säilib õige tehnika. Tund sobib nii algajatele kui ka edasijõudnutele just seetõttu, et igaüks saab kujundada sellise intensiivsusega treeningtunni, nagu soovib. Treeningus kasutatakse erinevaid vahendeid, sealhulgas oma keha raskust.
Bodytransform- tõhus terve keha treening ning suurepärane väljakutse Sinu kehale!

Ringtreening
Ringtreening on intensiivne ja tõhus treening nii algajale kui ka edasijõudnud harrastajale. Harjutusi tehakse nn. jaamades, kus igas jaamas on tegemist uue harjutusega. Tund koosneb harjutuse tutvustamisest ning põhiosast, kus ühte harjutust sooritatakse järjest 1 minut, mille järel liigutakse järgmise harjutuse juurde. Harjutuste tegemisel saab igaüks valida endale sobivate raskustega vahendid ning teha harjutusi omas tempos - muusika on selles tunnis taustaks, mitte tempo hoidjaks. Ringtreening on suurepärane vaheldus jõusaalitreeningule!

Intervalltreening

Nagu trenni nimigi ütleb, vahelduvad harjutused ja puhkepausid kindlas rütmis, mille käigus saab koormust kogu keha. Trennis kasutatakse lisaks oma keharaskusele kõikvõimalikke abivahendeid, ning mis peamine: iga kord ootab teid täiesti uutmoodi elamus. Trenn sobib nii algajatele kui ka edasijõudnutele, ja päris kindlasti kõigile Bodypumpi sõpradele.

Hea rüht!

Teadlik treening läbi täiusliku rühi ja kõhuhingamise. Tund sisaldab staatilisi ja dünaamilisi harjutusi nii oma keharaskusega kui ka lisaraskuste ja kõikvõimalike vahenditega, mida saalis leidub. Kuivõrd kõiki harjutusi saab alati kergemaks ja raskemaks, sobib treening kõigile.