http://had.ee/booking/meriton_8e8394ad2dfd2cab6068a4e7bbcdc64e/
Keha ja meel

Pilates
Pilates on treeningsüsteem, mis on oma nime saanud selle looja Joseph H. Pilatese järgi. See on kombinatsioon harjutustest, mida sooritatakse kindlas järjekorras koos sügava hingamisega. Pilatese eesmärgiks on nõrkade lihaste tugevdamine, pinges lihaste venitamine, liikuvuse ja painduvuse parandamine, õige hingamise õpetamine.
Hästi iseloomustab Pilatest selle looja ütlus: "Oluline pole mitte see, mida te teete, vaid kuidas te seda teete."
Pilatese treening annab hea rühi ja oskuse kontrollida oma keha nii igapäevaelus kui teistes treeningutes.

InPilates
InPilates treeningtund on inspireeritud suurepärasest Pilatese treeningsüsteemist, mis on suunatud eelkõige rühi parandamisele läbi korsetilihaste ja süvalihaste tugevdamise. Kui originaal Pilates treening on ilma muusikata, et keskenduda eelkõige tehnikale ja täpsele sooritusele, siis InPilates tunnis on harjutused seatud muusikasse. See lisab treeningule emotsionaalsust ja on heaks võimaluseks rühmatreeningus käijale, kes tahab treenida muusika saatel. InPilates treeningtunnis on kombineeritud ka harjutused nii funktsionaalsest treeningust kui joogast. InPilates- kogenud Pilatese treeningsüsteemi harrastajale vaheldus ja uus väljakutse!

PowerPilates
PowerPilates treeningtund on mõeldud neile, kes soovivad Pilatese treeningust suuremat koormust ning uut väljakutset.

YogaClassic
YogaClassic treeningtund põhineb Ashtanga joogal. Treeningtunnis tehakse harjutusi ilma muusikata ning tähelepanu keskmes on liigutuste ja hingamise samaaegsus. YogaClassicu treeningtunnis käies muutub organism tugevamaks, keha muutub painduvamaks (vabanedes lihaspingetest), meel muutub rahulikumaks ning tasakaalukamaks, olles iseendaga harmoonias.

PowerYoga
Power jooga on jõuline ja dünaamiline jooga vorm, kus kasutatakse kogu lihaskonda, mis teeb power joogast kõige enam keha vormiva joogastiili. Puhkepause on vähem kui näiteks Hatha ja Kundalini Joogas, harjutused intesiivsemad ning jõulisemad. Paljusid harjutusi tehakse ka kiiremas tempos. Tänu intensiivsusele põletab power jooga palju kaloreid ning puhastab organismi, ainevahetus kiireneb ja püsib kiirena pikka aega ka peale treeningut. Harjutused annavad jõudu ja painduvust ning aitavad oma keha paremini tundma õppida ning saavutada enesekindlust ja rahulolu. Leevendab seljaprobleeme ja üldse parandab liigeste liikuvust, tugevdab ning vormib lihaseid, parandab keskendumisvõimet ja tõstab meeleolu. Tugevdab südant ja suurendab kopsumahtu. Tund sobib kõigile kuna on võimalik valida mitme raskusastme vahel

YOGAfunC
YOGAfunC on Ashtanga joogal põhinev muusikaline joogatund, kus igal loo ajal keskendutakse erinevatele tehnikatele, näiteks päikesetervitustele, ettepainutustele, tasakaalule jpm. Treeningus on garanteeritud positiivsed emotsioonid ning hea tuju terveks päevaks.

BodyArt
BodyArt on funktsionaalne keha ja meele treening, mis on mõjutusi saanud joogast, füsioteraapiast, klassikalisest jõutreeningust ja idamaistest tehnikatest. Kui tavapärane lihastreening keskendub pigem üksikute lihaste treenimisele, siis BodyArt treeningus on kogu keha treenivad harjutused kombineeritud koos hingamisega ühtseks tervikuks. Treening toimub paljajalu või sokkides ning sobib kõigile. BodyArt- treening suurendamaks nii lihaste jõudu kui vabastada meeli ning kasvatada sisemist jõudu!

Shindo
Shindo on 80ndate algul Jaapanis välja töötatud terviklik süsteem, mis tegeleb inimese keha, energia ja meelega, mis kõik on omavahel tihedalt seotud. Ka haigus saab meil tavaliselt alguse meele tasandilt ja läbi energeetika jõuab füüsilisse kehasse. Shindo tunnis teeme 6 lihtsat venitusharjutust, mis mõjutavad meie kehas voolavaid 12 põhienergiakanalit. Venitustes püsime 6-10 minutit. Venituste tõhususe tagab sügav hingamine ja massaazh. Just nimelt! Et minna sügavamale venitusse, toetab treener venitajaid kerge massaazhiga.
Kellele sobib Shindo? Samahästi võiks küsida – kellele sobib hammaste pesemine? Absoluutselt kõigile inimestele. Eriti inimesele, kelle elus puudub loomulik liikumine, kelle elus on palju pingeid või kes lihtsalt soovib enda hea tervise hoidmisega regulaarselt tegeleda.

Sauna Yoga
Sauna Yoga kombineerib sauna vaikuse ja soojuse lihtsate joogapoosidega ning hingamisega, et leida tee rahu ja lõõgastumiseni. Sauna Yoga on 30- minutiline erinevaid joogastiile ühendav sessioon, mida viiakse läbi kerges riietuses 50 °C- 55 °C köetud tavalises või infrapunasaunas. Enamik Sauna Yoga poosidest on lihtsad, eeldades liigutuste kordamist ja erinevate asendite kuni mõneminutilist hoimist. See on ideaalne treening igas vanuses inimestele, olenemata treenitusest või kokkupuutest joogaga. Treeninguks soovitame kaasa võtta lühikesed riided, rätiku ja veepudeli. Enne treeningut juua kindlasti vett.