Uuri lähemalt ja broneeri trenn
http://had.ee/booking/meriton_8e8394ad2dfd2cab6068a4e7bbcdc64e/
Keha & meel

Pilates
Pilates on treeningsüsteem, mis on oma nime saanud selle looja Joseph H. Pilatese järgi. See on kombinatsioon harjutustest, mida sooritatakse kindlas järjekorras koos sügava hingamisega. Pilatese eesmärgiks on nõrkade lihaste tugevdamine, pinges lihaste venitamine, liikuvuse ja painduvuse parandamine, õige hingamise õpetamine.
Hästi iseloomustab Pilatest selle looja ütlus: "Oluline pole mitte see, mida te teete, vaid kuidas te seda teete."
Pilatese treening annab hea rühi ja oskuse kontrollida oma keha nii igapäevaelus kui teistes treeningutes.

Shindo
Shindo on 80ndate algul Jaapanis välja töötatud terviklik süsteem, mis tegeleb inimese keha, energia ja meelega, mis kõik on omavahel tihedalt seotud. Ka haigus saab meil tavaliselt alguse meele tasandilt ja läbi energeetika jõuab füüsilisse kehasse. Shindo tunnis teeme 6 lihtsat venitusharjutust, mis mõjutavad meie kehas voolavaid 12 põhienergiakanalit. Venitustes püsime 6-10 minutit. Venituste tõhususe tagab sügav hingamine ja massaazh. Just nimelt! Et minna sügavamale venitusse, toetab treener venitajaid kerge massaazhiga.
Kellele sobib Shindo? Samahästi võiks küsida – kellele sobib hammaste pesemine? Absoluutselt kõigile inimestele. Eriti inimesele, kelle elus puudub loomulik liikumine, kelle elus on palju pingeid või kes lihtsalt soovib enda hea tervise hoidmisega regulaarselt tegeleda.

Taiji

Taiji on lihtne meditatiivne võimlemine, mis oma rütmiliste liikumiste, hingamise, lõdvestuse ning pingutuse vaheldumisele tekitab harjutajas erilise seisundi. Chi ehk energia hakkab kehas liikuma ning käte ja jalgade ümber kogunema.
Taiji vormi tehes, teeme oma energiaga endale ise akupunktsiooni. See tähendab, et tasakaalustame oma keha funktsioone ja rahustame meelt. Tänu sellele saame ka suurendada oma sisemist Jõudu!

Balance & Toning
Balance & Toning treening põhineb tasakaalu-, jõu- ja venitusharjutustel, kus treeningus ollakse paljajalu või sokkides. Antud treening on ideaalne võimalus leida tasakaal keha ja meele vahel!

Sauna Yoga
Sauna Yoga kombineerib sauna vaikuse ja soojuse lihtsate joogapoosidega ning hingamisega, et leida tee rahu ja lõõgastumiseni. Sauna Yoga on 30-minutiline erinevaid joogastiile ühendav sessioon, mida viiakse läbi kerges riietuses 50 °C - 55 °C köetud tavalises või infrapunasaunas. Enamik Sauna Yoga poosidest on lihtsad, eeldades liigutuste kordamist ja erinevate asendite kuni mõneminutilist hoimist. See on ideaalne treening igas vanuses inimestele, olenemata treenitusest või kokkupuutest joogaga. Treeninguks soovitame kaasa võtta lühikesed riided, rätiku ja veepudeli. Enne treeningut juua kindlasti vett.