Uuri lähemalt ja broneeri trenn
http://had.ee/booking/meriton_8e8394ad2dfd2cab6068a4e7bbcdc64e/
Lihtne & tõhus

Kõht-selg-tuhar
Antud treeningtund on sobilik nii treenimist alustavale kui ka kogenumale treenijale, kus keskendutakse kere-, jala- ja tuharalihaste tugevdamisele. Treenides keha suuremaid lihasrühmi, ei jäeta tähelepanuta ka väiksemaid lihasgruppe ning kere süvalihaseid. Antud treeningtunnis kasutatakse kõikvõimalikke erinevaid vahendeid ning igas treeningus pakub treener uusi ja vaheldusrikkaid harjutusi, sealjuures suurt tähelepanu õigele sooritustehnikale pöörates.

Toning
Toning on treeningtund, kus lihaste treenimiseks kasutatakse põnevaid funktsionaalseid harjutusi ning erinevaid lisavahendeid. Tund on sobilik nii algajale kui edasijõudnud treenijale - kõigile, kes soovivad oma keha igakülgselt arendada ja parandada füüsilist vormi.

NIA

Nia on treeningu, elustiili ja isikliku arengu programm, mille abil saate vormi ajada, muuta ja tervendada nii oma keha, vaimu, emotsioone kui ka hinge. Nia tehnikat harrastatakse paljajalu väga mitmekülgse ja inspireeriva muusika saatel. Nia hõlmab elemente võitluskunstidest, tantsustiilidest ja tervendavatest kunstidest. Nia tugevdab lihaseid ja tõstab toonust, arendab kogu keha liikuvust ja painduvust ning parandab vastupidavust ja annab energiat ja elujõudu. Lisaks tugevdab immuunsüsteemi, parandab vereringet ja ainevahetust.
Nia sobib kõigile hoolimata vanusest, eelnevast treenituse astmest ja kehatüübist.

Fitball

Nagu trenninimigi ütleb, on terve treeningu vältel teie suurimaks abivaheniks suur ja pehme fitpall, mille abil treenite kogu oma keha süvalihaseid.

Fit

Fit-treening on kombinatsioon kõigest, mida keha vajab. Sellesse on põimitud õiges tasakaalus ergutav soojendus, lihtsad liikumised, harjutused oma keharaskusega; abivahenditest kasutatakse suuri fit- ja väikeseid topispalle ning kummilinte. Tunni lõpetavad venitusharjutused. Treening on sobilik igal tasemel harrastajale.

Step & Abs

Step & Abs on kombineeritud treening, kus tunni esimeses osas sooritatakse lihtsamaid sammukombinatsioone stepipingil ning teises osas treenitakse korsetilihaseid. Tund lõpeb venitusega. Treening annab hea koormuse reie- ja tuharalihastele ning kerelihastele. Step & Abs sobib nii algajale kui ka edasijõudnud trennisõbrale.

Streching

Mõnus venitus- ja lõõgastumistreening, mida sobib teha nii pingelise tööpäevqa lõpetuseks kui ka mistahes muu trenni järel. Venitusasendeid hoitakse lühemat aega kui shindos.