Uuri lähemalt ja broneeri trenn
http://had.ee/booking/meriton_8e8394ad2dfd2cab6068a4e7bbcdc64e/
Lihtne & tõhus

Kõht-selg-tuhar
Antud treeningtund on sobilik nii treenimist alustavale kui ka kogenumale treenijale, kus keskendutakse kere-, jala- ja tuharalihaste tugevdamisele. Treenides keha suuremaid lihasrühmi, ei jäeta tähelepanuta ka väiksemaid lihasgruppe ning kere süvalihaseid. Antud treeningtunnis kasutatakse kõikvõimalikke erinevaid vahendeid ning igas treeningus pakub treener uusi ja vaheldusrikkaid harjutusi, sealjuures suurt tähelepanu õigele sooritustehnikale pöörates.


Balance & Toning
Balance & Toning treening põhineb tasakaalu-, jõu- ja venitusharjutustel, kus treeningus ollakse paljajalu või sokkides. Antud treening on ideaalne võimalus leida tasakaal keha ja meele vahel!

Toning
Toning on treeningtund, kus lihaste treenimiseks kasutatakse põnevaid funktsionaalseid harjutusi ning erinevaid lisavahendeid. Tund on sobilik nii algajale kui edasijõudnud treenijale - kõigile, kes soovivad oma keha igakülgselt arendada ja parandada füüsilist vormi.

Kõht-selg
Kõht-selg treening on lihastreening, kus põhirõhk on kõhu- ja seljalihaste treenimisel. Kasutatakse nii oma keharaskust kui ka erinevaid treeningvahendeid. Tund algab kerge soojendusega ja lõpeb lõdvestusega. Tund on sobilik kõigile.

Ema & Beebi
Ema & Beebi tund on üldfüüsiline treening, kuhu ootame emasid kuni 3- aastaste lastega. Oluline on see, et laps jõuaks hoida oma pead ning Sina jaksaksid oma last veel tõsta. Tunni eesmärgiks on parandada emade üldfüüsilist vormi, tugevdada lihaseid ning saada tagasi sünnituseelne hea kehaline toonus. Põhirõhk on eelkõige kerelihastel, mis on lapse kandmise, sünnitusega oma tugevust kaotanud. Paljud harjutused on koos lapsega, kasutades teda lisaraskusena. Tund sobib kõikidele emadele, kes soovivad oma lapsega toredalt aega veeta, tõhusalt treenida ning suhelda teiste emadega.

NIA

Nia on treeningu, elustiili ja isikliku arengu programm, mille abil saate vormi ajada, muuta ja tervendada nii oma keha, vaimu, emotsioone kui ka hinge. Nia tehnikat harrastatakse paljajalu väga mitmekülgse ja inspireeriva muusika saatel. Nia hõlmab elemente võitluskunstidest, tantsustiilidest ja tervendavatest kunstidest.
Nia tugevdab lihaseid ja tõstab toonust. Nia arendab kogu keha liikuvust ja painduvust, parandab vastupidavust ja annab energiat ja elujõudu. Nia tugevdab immuunsüsteemi, parandab vereringet ja ainevahetust.
Nia sobib kõigile hoolimata vanusest, eelnevast treenituse astmest ja kehatüübist.