Uuri lähemalt ja broneeri trenn
http://had.ee/booking/meriton_8e8394ad2dfd2cab6068a4e7bbcdc64e/
Treeningutesse broneerimine, spordiklubisse sisenemine ja väljumine nüüdsest lihtsam ja mugavam!

Anname teada, et alates esmaspäevast 29.07.2013 lülitame sisse uue treeningutesse broneerimise, spordiklubisse sisenemise ja väljumise süsteemi MOBI.


Nüüdsest on spordiklubisse võimalik siseneda kiirelt ja mugavalt läbi iseteeninduskassa, kus tuleb teha lihtsad toimingud:

1. Valideerida spordiklubi liikmekaart.

2. Broneerida kassas endale sobiv treening, printida kassast treeningpilet VÕI märkida kassas jõusaalikülastus.

3. Siseneda liikmekaardiga läbi sissepääsu spordiklubi alasse ning riietusruumi, riietusruumis sulgeda kapp liikmekaardiga.

4. Külastada rühmatreeningut, ulatades treenerile pileti VÕI sooritada treening jõusaalis.

5. Pärast treeningut teostada riietus- ja pesemisruumides vajalikud toimingud ning väljuda spordiklubi alast kasutades oma liikmekaarti.

NB! Kui külastad vesiaeroobikatreeninguid või soovid pärast saalitreeninguid külastada ka veekeskust, on veekeskuse ja spa baari teenuste mugavamaks kasutamiseks vajalik paluda administraatorilt käepael, mis postitatakse Sinu liikmekaardile.

Edasised toimingud on järgmised:

1. Pärast administraatorilt käepaela saamist, avada riietusruumis oma kapp, teha vajalikud tomingud ning jätta kaart kappi. Kapp sulgeda käepaelaga.

2. Pärast veekeskuse või vesiaeroobikatreeningute külastamist teha vajalikud toimingud ning lahkudes spordiklubi alast, tagastada administraatorile käepael.

Pöörame tähelepanu, et liikmekaart ei ava väljapääsu, kui käepael ei ole tagastatud!


Olulised muudatused seoses rühmatreeningute külastamisega:

1. Kodulehel on võimalik treeningutesse broneerida oma isikliku kasutajatunnuse ja parooli abil. Kasutajatunnuse ja parooli saadame Sulle meilitsi ning seda on võimalik alati küsida ka administraatorilt.


2. Ühele päevale on võimalik teha 2 aktiivset broneeringut.

3. Nädalasse on võimalik teha korraga 5 aktiivset broneeringut. Pärast ühe külastamist on võimalik teha juba järgmine broneering.

4. Treeningusse sisenemine on võimalik kuni treeningu algusajani. Hilineja treeningusse ei pääse.

5. Broneeritud treeninguid on võimalik tühistada internetist kuni tund aega enne treeningu algust. Kohapeal on võimalik treeningut tühistada kuni 5 minutit enne treeningu algust.

6. Viiel korral kahe nädala jooksul jätta broneeritud treeningud tühistamata, kohaldatakse kahenädalane broneerimiskeeld ning kehtivad broneeringud tühistatakse.


Spordiklubi meeskond on Sulle igati abiks uue süsteemiga tutvumisel ja selgeks õppimisel.

Loodame Sinu mõistvale suhtumisele!


Sinu spordiklubi!