Uuri lähemalt ja broneeri trenn
http://had.ee/booking/meriton_8e8394ad2dfd2cab6068a4e7bbcdc64e/
Veetreeningud

AquaFit
AquaFit on vesiaeroobikatund, kus on omavahel kombineeritud varieeruva keerukusega liikumiskombinatsioonid ning erinevate vahenditega sooritatavad jõuharjutused suurematele lihasgruppidele. Veetakistust kavalalt kasutades on treeningtunnis võimalik suurepäraselt vormida tervet oma keha lihaskonda. Treeninguid saab üles ehitada nii vahenditega kui ilma ning sobib eranditult kõigile, sõltumata soost ning vanusest. Olulist rõhku pannakse tunnis õigele sooritustehnikale. Tunni eesmärgiks on tõsta keha üldist füüsilist toonust ning läbi liikumise tõsta energiataset.

AquaPump
AquaPump on intensiivne treeningtund vees kasutades lisaraskuseid. Tund on mõeldud nii edasijõudnud treenijale kui treeningutega alustajale, kuna alati saab harjutusi sooritada lisavahendeid kasutamata. AquaPump tund on oma ülesehituselt sarnane BodyPump treeningule, kus harjutused on jaotatud blokkideks, treenides igas ühes neist kindlat lihasgruppi.

AquaCombat
AquaCombat on intensiivne treeningtund vees kasutades lisaraskuseid. Tund on mõeldud nii edasijõudnud treenijale kui treeningutega alustajale, kuna alati saab harjutusi sooritada lisavahendeid kasutamata. AquaCombat on intervalltreening, kus sooritatakse erinevad liikumisi ja lööke nii jalgade kui kätega. Tugeva koormuse saavad kerelihased ning ala- ja ülakehalihased.

SUP-fitness

SUP-fitness (Stand Up Paddle) erilisus peitub treeningu läbiviimise kohas - kõiki jõuharjutusi sooritatakse vees aerusurfilaudadel. Tänu pidevale tasakaalule, mida nõuab vee peal treenimine, on võimalik saavutada tund, mis jääks treeningsaalis saamata. SUP-fitness treening on mitmekülgne ning uudne viis enda keha tugevdamiseks ja vormimiseks. Suurt rõhku pannakse tunnis kerelihaste ja tuharalihaste treenimisele. SUP-fitness treening on sobilik igas vanuses ja füüsilise ettevalmistusega inimestele, nii algajatele kui edasijõudnutele. Oluline on ujumisoskus. Tule ja saa osa unikaalsest jõutreeningust!

NB! Tund toimub pirita Surrfiklubis. Võta kaasa ujumisriided ja rätik. Kohapealt antakse Sulle kalipso, SUP ja aer.
Enne vette minekut tutvustatakse ohutusnõudeid ja peamisi reegleid.