LES MILLS®

BODYPUMP®

BODYPUMP® on muusika saatel toimuv lihasvastupidavuse treening, milles kasutatakse spetsiaalselt vaid BODYPUMP®  treeningule omaseid kange ja ketaste komplekte. Kangi raskusi saab valida vastavalt soovile ja treenituse astmele.  BODY PUMP® treeningtunni jooksul tehakse levinumaid baasharjutusi nagu väljaastekükk, rinnalt surumine ja jõutõmme. Seeriate kaupa töötatakse läbi kõik suuremad lihasgrupid, samal ajal tõstes nende toonust ja vastupidavust, kiirendades metabolismi. Les Mills BODY PUMP® sobib suurepäraselt nii algajatele kui edasijõudnutele.

BODYBALANCE®

BODYBALANCE® on suurepärane kooslus joogast, tai chi ja Pilatese treeningust, mis arendab keskendumist ja rahustab. Meeldiva ja rahuliku muusika saatel arendab BODYBALANCE® vastupidavust ja painduvust.
BODYBALANCE® tugevdab kõhu- ja seljalihaseid, muudab kogu keha sitkemaks ja painduvamaks, parandab liikuvust ja tasakaalu, vähendab stressi ja pingeid, parandab rühti, suurendab keskendumisvõimet ja vaimset tunnetust. Täpselt nagu kõikides LES MILLS® süsteemi programmides, vahetuvad  BODY BALANCE® harjutused ja muusika iga kolme kuu tagant.

CXWORX®

CXWORX® on lihtne ja tõhus treening tugevate kõhu- ja seljalihaste saavutamiseks. Dünaamiline kõhu, tuharapiirkonna ja selja treening paneb Teid end tugevamana tundma ja annab heaolutunde.