Kardio & tantsuline

Zumba®
Zumba on fitnesstreening, milles kasutatakse latiino tantsudest inspireeritud tantsulist liikumist. Zumbas on kardiotreeningusse osavalt kombineeritud lihasvastupidavuse treening, kus kergesti õpitavad tantsusammud aitavad vormida kõiki sinu keha suuremaid lihasgruppe. Zumba on lihtne ja selleks ei ole vaja erilist tantsuoskust. Muusikat, tantsusamme ja liikumist nautides ei saa arugi, et tegelikult tehakse kõvasti trenni ja ühe treeningu jooksul võib põletada kuni 700 kcal. Zumba sobib igas vanuses ja igas kaalus naistele ning meesele.

ZumbaToning®
ZumbaToning sisaldab spetsiaalseid keha trimmivaid harjutusi ja energilist kardiotreeningut, mis põhinevad latiino rütmidest innustatud Zumba liikumisel. Tantsulise fitnesstreeningu tulemusena põletab antud treening rohkelt kaloreid ja treenib vastupidavust. Treeningus kasutatakse kergeid hantleid, mis aitavad vormida nii käsivarsi, kõhulihaseid kui ka reielihaseid. Zumba Toning on ideaalne treening entusiastidele, kes tahavad lõbusas õhkkonnas trimmida oma keha.

DanceFit

DanceFit on erinevatel tantsustiilidel põhinev treeningtund (latino, reggaeton, rock'n'roll jne.). Tund algab soojendusosaga, jätkub keskmise raskusega koregraafiaga ning tantsuliste sammukombinatsioonide õppimisega. Treeningu teises osas sooritame harjutusi erinevatele lihasgruppidele ja tund lõpeb energeetiliselt lõõgastavate venitusharjutustega. DanceFit on võimsat positiivset energiat laadiva toimega treeningtund.