Treeningutesse broneerimine

Spordiklubisse võimalik siseneda kiirelt ja mugavalt läbi iseteeninduskassa, kus tuleb teha lihtsad toimingud:

1. Valideerida spordiklubi liikmekaart.

2. Broneerida kassas endale sobiv treening, printida kassast treeningpilet VÕI märkida kassas jõusaalikülastus.

3. Siseneda liikmekaardiga läbi sissepääsu spordiklubi alasse ning riietusruumi, riietusruumis sulgeda kapp liikmekaardiga.

4. Külastada rühmatreeningut, ulatades treenerile pileti VÕI sooritada treening jõusaalis.

5. Pärast treeningut teostada riietus- ja pesemisruumides vajalikud toimingud ning väljuda spordiklubi alast kasutades oma liikmekaarti.

NB! Kui külastad vesiaeroobikatreeninguid või soovid pärast saalitreeninguid külastada ka veekeskust, on veekeskuse ja spa baari teenuste mugavamaks kasutamiseks vajalik paluda administraatorilt käepael, mis postitatakse Sinu liikmekaardile.

Edasised toimingud on järgmised:

1. Pärast administraatorilt käepaela saamist, avada riietusruumis oma kapp, teha vajalikud tomingud ning jätta kaart kappi. Kapp sulgeda käepaelaga.

2. Pärast veekeskuse või vesiaeroobikatreeningute külastamist teha vajalikud toimingud ning lahkudes spordiklubi alast, tagastada administraatorile käepael.

Pöörame tähelepanu, et liikmekaart ei ava väljapääsu, kui käepael ei ole tagastatud!

Olulised muudatused seoses rühmatreeningute külastamisega:

1. Kodulehel on võimalik treeningutesse broneerida oma isikliku kasutajatunnuse ja parooli abil. Kasutajatunnuse ja parooli saad administratsioonist pärast paketi soetamist. Pöörame tähelepanu, et kasutajatunnuseks on neljast numbrist koosnev kood.

2. Ühele päevale on võimalik teha üks aktiivne broneering. Vabade kohtade olemasolul on treeningusse tulles võimalik broneerida ka teine soovitud treening.

3. Nädalasse on võimalik teha korraga 3 aktiivset broneeringut. Pärast ühe külastamist on võimalik teha juba järgmine broneering.

4. Treeningusse sisenemine on võimalik kuni treeningu algusajani. Hilineja treeningusse ei pääse.

5. Broneeritud treeninguid on võimalik tühistada internetist kuni tund aega enne treeningu algust. Kohapeal on võimalik treeningut tühistada kuni 5 minutit enne treeningu algust.

6. Viiel korral kahe nädala jooksul jätta broneeritud treeningud tühistamata, kohaldatakse kahenädalane broneerimiskeeld ning kehtivad broneeringud tühistatakse.

NB! Veebis mugavaks broneerimiseks on vajalik kehtiva paketi olemasolu. Kui pakett on lõppenud/ seda pole veel soetatud, saab broneeringuid teha helistades telefonil 6288120.

Spordiklubi meeskond on Sulle igati abiks uue süsteemiga tutvumisel ja selgeks õppimisel.

Meriton Spordiklubi