Veetreeningud

AquaFit
AquaFit on vesiaeroobika tund, kus on omavahel kombineeritud varieeruva keerukusega liikumiskombinatsioonid ning erinevate vahenditega sooritatavad jõuharjutused suurematele lihasgruppidele. Veetakistust kavalalt kasutades on treeningtunnis võimalik suurepäraselt vormida tervet oma keha lihaskonda. Treeninguid saab üles ehitada nii vahenditega kui ilma ning sobib eranditult kõigile, sõltumata soost ning vanusest. Olulist rõhku pannakse tunnis õigele sooritustehnikale. Tunni eesmärgiks on tõsta keha üldist füüsilist toonust ning läbi liikumise tõsta energiataset.

AquaPump
AquaPump on intensiivne treeningtund vees kasutades lisaraskuseid. Tund on mõeldud nii edasijõudnud treenijale kui treeningutega alustajale, kuna alati saab harjutusi sooritada lisavahendeid kasutamata. AquaPump tund on oma ülesehituselt sarnane BodyPump treeningule, kus harjutused on jaotatud blokkideks, treenides igas ühes neist kindlat lihasgruppi.

AquaCombat
AquaCombat on intensiivne treeningtund vees kasutades lisaraskuseid. Tund on mõeldud nii edasijõudnud treenijale kui treeningutega alustajale, kuna alati saab harjutusi sooritada lisavahendeid kasutamata. AquaCombat on intervalltreening, kus sooritatakse erinevad liikumisi ja lööke nii jalgade kui kätega. Tugeva koormuse saavad kerelihased ning ala- ja ülakehalihased.