Treenerid
Jekaterina Trjapitškina

Jekaterina Trjapitškina

Jõusaali- ja ujumistreener

tuletrenni(at)gmail.com

telefon ee: +372 5180284

Suurem osa Jekaterina ehk Katja senisest elust on möödunud trenni tehes ja nautides kõikvõimalikke väljakutseid, mida ainult sport suudab pakkuda. Katja tegeles 15 aastat tõsiselt ujumisega ning tema auhinnakapis on hulk igas vanuseklassis võidetud Eesti meistrivõistluste medaleid. Ujujana peab ta oma suurimaks saavutuseks noorte olümpiapäevadel osalemist ning veel noorsportlasena saavutatud teist kohta Eesti täiskasvanute meistrivõistlustelt. Lisaks ujumisele meeldib Katjale väga ka jalgratta- ja seiklussport ning võrkpall. Ta rõhutab sageli, et millegi suure poole pürgimine õnnestub vaid siis, kui kogu protsessi samal ajal ka nautida.
Katja on sertifitseeritud fitnessiinstruktor, lisaks on ta läbinud terve hulga spordiga seotud kursuseid, alustades erinevatest massaažiliikidest, lõpetades psühholoogia ning alternatiivteraapia kursustega. Lisaks jätkab ta aktiivselt enese koolitamist fitnessi ja toitumise vallas. Hetkel on tal käsil ka bakalaureuse kraadi omandamine Tallinna Ülikooli kehakultuuri erialal.
Peale kõige muu on Katja tõsine sukelduja, kes jõudnud PADI rescue diver’i tasemele.
Katja on veendunud, et tervislik eluviis tähendab ennekõike iseendas tasakaalu leidmist ning füüsiline aktiivsus on kindlasti tähtis osa sellest. Katja esindab ideed, et inimene suudab kõike millesse usub, ning on meelsasti valmis teid aitama teie eesmärkide poole püüdlemisel.


Jekaterina Trjapitškina
Jekaterina Trjapitškina
Jekaterina Trjapitškina
Jekaterina Trjapitškina