Müügitingimused

Meriton Spordiklubi veebipoe (edaspidi Veebipood) omanik on Meriton Hotels AS (registrikood 10048350), asukohaga Toompuiestee 27, Tallinn.

Müügilepingu kehtivus, kauba- ja hinnainfo. 

Müügitingimused kehtivad Veebipoest kaupade ostmisel.
Veebipoes müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde. Kõik veebipoes müüdavate kaupade hinnad on eurodes.
Teave kauba kohta on esitatud Veebipoes vahetult kauba juures.

Tellimuse vormistamine

Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad. Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus, mille saab tasuda turvaliselt läbi järgnevate makseviiside:
Eesti pangalingid: Swedbank, SEB, Luminor, LHV, Coop Pank, Pocopay
Visa/Mastercard kaardimaksed
NB! Pangalingiga tasumisel vajutada kindlasti panga lehel nupule „Tagasi kaupmehe juurde“.
Peale ostu sooritamist saate kinnituskirja. Kui liitute klubiga, tuleb enne klubisse sisenemist tulla läbi spordiklubi vastuvõtuletist. Kui teil on konto juba olemas, on teie makse sellel registreeritud. Probleemide vältimiseks võtke kinnituskiri pärast tasumist kaasa.

Makseid vahendab Maksekeskus AS. Tasumine toimub väljaspool Veebipoodi turvalises keskkonnas – pangalingiga tasumisel vastava panga turvalises keskkonnas ja krediitkaardiga tasumisel Maksekeskus AS turvalises keskkonnas. Müüjal puudub ligipääs kliendi panga ja krediitkaardi andmetele. Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole.
Veebipoe omanik on isikuandmete vastutav töötleja ning edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le.

Taganemisõigus

Pärast teenuse ostmist on ostjal õigus e-poes sõlmitud teenusest taganeda 7 päeva jooksul.
Taganemisõigus ei kohaldu, kui ostjaks on juriidiline isik.
7-päevase tagastamisõiguse kasutamiseks ei tohi teenus olla kasutatud.
Teenuse tagastamiseks tuleb näidata ära tellimuse number ja pangakonto number, millelel soovite makse tagastust ja saata see e-posti aadressile Sportclub.meriton.tallinn@parkinn.com
Ülalnimetatud tingimuste järgimisel kanname Teile raha tagasi 5 tööpäeva jooksul

Otseturustus ja isikuandmete töötlemine

Veebipood kasutab ostja poolt sisestatud isikuandmeid ainult tellimuse töötlemiseks ning kauba ostjale saatmiseks.  
Veebipood saadab ostjale uudiskirju ning pakkumisi ostja e-maili aadressile ainult juhul, kui ostja on selleks avaldanud soovi sisestades veebilehel e-kirja aadressi ning andnud teada oma soovist otsepostituse teadete saamiseks.
Ostjal on igal ajal võimalik loobuda e-postile saadetavatest pakkumistest ja uudiskirjadest andes sellest meile teada e-kirja teel või järgides pakkumisi sisaldava e-kirjas toodud juhiseid.

Vaidluste lahendamine

Kui ostjal on Veebipoe osas pretensioone, tuleb need saata e-kirja aadressile Sportclub.meriton.tallinn@parkinn.com või helistada telefonil: 6288120.
Kui ostja ja Veebipood ei suuda lahendada vaidlust kokkuleppe teel, siis on ostjal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole. Menetlustingimustega saab tutvuda ning avaldust esitada siin. Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada ostja ja Veebipoe vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi. Ostja kaebuse läbivaatamine komisjonis on tasuta.